بازی های بروز دنیا {1} Game World Update
این وبلاگ در مورد جدید ترین اخبار بازی هاست

 
تاريخ : سه شنبه یکم مرداد 1392

شاید نسخه های قبلی بازی Dead Rising هیچ گاه تا به این حد مورد توجه نبودند و همیشه در زمره بازی های خوب و نه عالی قرار داشتند. ولی نسخه جدید این بازی چون به صورت انحصاری برای کنسول XBOX One ساخته می شود و با نمایشهایی که در E3 امسال داشت ، بسیار مورد توجه قرار گرفته است و به نظر می رسد جزو بازی های عالی قرار بگیرد. تریلری از صحنه های این بازی به همراه صحبتهایی با سازندگان این بازی را می توانید مشاهده کنید.برچسب‌ها: اخبار بازی

ارسال توسط مسعود تقی نجات
 
تاريخ : سه شنبه یکم مرداد 1392

درباره کنسول Shield محصول شرکت Nvidia که یک کنسول دستی مربوط به نسل فعلی می باشد در ماههای گذشته خبرهای خوب و بدی شنیدیم. پس از کاهش سریع قیمت این دستگاه از ۳۹۹ دلار به ۲۹۹ دلار، تاریخ عرضه این کنسول برای زمانی نامشخص در مرداد ماه تاخیر خورد. هم اکنون انویدیا معلوم کرد که آن تاریخ نامشخص چه زمانی خواهد بود. در وبسایت شرکت، بطور رسمی تائید شد که تاریخ عرضه ۹ مرداد خواهد بود. دلیل تاخیر اول عرضه از طرف شرکت ” آماده نبودن یک جزء Third-Party سخت افزاری ” اعلام شده بود. هم اکنون در تائیدیه زمان عرضه، شرکت Nvidia بیاناتی را نیز داشته است:

“هدف ما همیشه این بوده است تا بهترین محصول را شیپ کنیم. پس ما کنسول Shield را مورد آزمایش های سخت و درعین حال طبق استاندارد های فعلی صنعت بازیسازی قرار دادیم. ما این کنسول را ساختیم زیرا ما علاقه به بازی کردن داریم. امیدواریم که شما هم به اندازه ما علاقه به این کنسول پیدا کنید”


برچسب‌ها: اخبار کنسول ها

ارسال توسط مسعود تقی نجات

مایکروسافت در طی نمایشگاه کامیک کان (Comic Con) یک پنل(pannel)برگزار کرده بود که شامل سازنده هایی بود که چند ویژگی جدید xbox one را مانند آواتارهایی که لبخند می زنند یا کنترلر هایی که صاحبشان را شناسایی می کنند. Major Nelson پنل را مدیریت می کرد که شامل این اشخاص بود:

کارگردان خلاق مایکروسافت یعنی Ken Lobb، آقای Dan GreenWalt از استودیوی Turn 10 سازنده ی سری بازیهای Forza ، آقای Nick Burton از Rare، آقای Josh Bridge که روی Dead Rising 3 کار می کند و آقای Justin Robey از Microsoft Studios
آقای Ken Lobb چگونگی استفاده از Project Upload را برای رکورد کردن قسمتهایی از بازی Killer Instinct در EVO را نشان داد. او همچنین نشان داد که چگونه دسته ی xbox one با استفاده از کینکت پلیری که دسته را در دست دارد شناسایی می کند. وقتی که کنترلر به پلیر دیگری داده می شود بازیها به صورت خودکار پروفایل جداگانه ای را برای پلیر مورد نظر بارگذاری می کنند. Greenwalt در مورد موتورهای لمسی و پرسرو صدای درون دسته و این که چگونه این اشیا پر سر و صدای داخل Trigger (دو دکمه ی ماشه مانند دسته یعنی LT و RT) می توانند در مقابل عملکرد Tire در بازی Forza 5 از خود جواب و عکس العمل نشان دهند. این قابلیت به بازی کننده ذهنیت بهتری می دهد که چگونه بر سطح پیست بماند(منحرف نشود) و همچنین تکنیکهای ترمز گیری او را تقویت می کند. آقای Josh Bridge یک slideshow از قابلیتهای بازی Dead Rising 3 نشان داد که شامل افکتهای فیزیکی خرده شیشه ها و همچنین سیستم اتمی صحیح ارگانهای بدن که هنگام تکه تکه کردن یک زامبی به نمایش در می آید. Robey بیشتر در مورد ویژگیهای SmartGlass حرف زد و اینکه شما چگونه می تونید Ryse بازی کنید، در حالی که دیگران را به یک match در Dead rising 3 دعوت کنید و به شما اعلام بشود زمانی که دوستانتان آماده اند تا بازی را شروع کنید.
رییس تکنولوژی جدید Rare یعنی آقای Nick Burton هم صحبتهایی انجام داد و گفت که چگونه تعهد و وفاداری کینکت ارتقا یافته و این که چگونه کینکت می تواند چین و چروکهای صورت شما را بخواند و همچنین این که کینکت می تواند انگشتهای دست شما را تا برد ۳ متر تک به تک شناسایی کند و تشخیص بدهد. وضعیتهای دست نیز بهتر خوانده و شناسایی می شوند. همچنین او یک تکنولوژی به همگان نشان داد که در آن چهره خود را اسکن می کرد و سپس یک ماسک از آن تولید می کرد و همچنین قادر بود تا آن ماسک را درون بازی نیز ببرد. این قابلیت به گیمرها اجازه می دهد که شکل هندسی صورت و BMI(واحدی برای شمارش شکل بدن انسان، برای اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید) فرد را به کاراکترهای بازی منتثل کند. این قابلیت همچنین می تواند صورت پلیر را شناسایی کرده و حالات چهره را برای کارکترهای داخل بازی درست کند. کماکان استودیوی Rare در حال کار بر روی یک بازی شوتر است که از چشم و دست بازی کننده به جای یک lightgun استفاده می کند.


برچسب‌ها: اخبار کنسول ها

ارسال توسط مسعود تقی نجات
 
تاريخ : سه شنبه یکم مرداد 1392

لیست شخصیت های بازی که تا به حال اعلام شده بیشتر شد و چند شخصیت به آن اضافه شده است. طی مراسم Marvel Video Games که امروز در نمایشگاه comic-con برگزار شد نزدیک به ۱۲ شخصیت جدید از دنیایی مارول اعم از تبه کاران {شخصیت منفی} و قهرمانان برای پلتفرم های مختلف اعلام شدند. لیست شخصیت های اعلام شده :

 • Stan Lee – has Spider-man, Hulk powers and more
 • Howard the Duck
 • Squirrel Girl
 • Dr. Doom
 • Deadpool
 • Jean Grey
 • Elektra
 • Magneto
 • Silver Samurai
 • The Punisher
 • Beast
 • Gambit
 • Storm
 • Green Goblin
 • Juggernaut
 • Rhino
 • Thing
 • Vulture
 • Sabretooth
 • Invisible Woman
 • Agent Coulson – Marvel cinematic universe character voiced by Clark Gregg
 • Joe Quesada – Marvel CCO
 • Axel Alonso – Marvel editor-in-chief
 • شخصیتی هم که با پیش خرید بازی می تونید بازی کنید نیز اعلام شد Iron Patriot

این بازی در پاییز امسال برای پلتفرم های PS4 , XBOX 1, 3DS, DS, PC, PS3, Vita, Wii, Wii U, Xbox 360عرضه خواهد شد.


برچسب‌ها: اخبار بازی

ارسال توسط مسعود تقی نجات
 
تاريخ : سه شنبه یکم مرداد 1392
شرکت نامکو بالاخره از جدید ترین بازی سری Ace Combat رونمایی کرد. نام این بازی Ace Combat : Infinity بوده و با توجه تریلری که از این بازی منتشر شده است این بازی در انحصار کنسول نسل هفتمی سونی ( PS3 ) خواهد بود و به صورت دانلودی در روز چهارشنبه سوم مهر ماه منتشر خواهد شد. آیا سونی می خواهد به دوران اوج خودش بازگردد؟ البته منبع این خبر سایت شایعه پراکن gamepur است. باید تا تاییدیه های رسمی صبور باشیم.
برچسب‌ها: اخبار بازی

ارسال توسط مسعود تقی نجات

زمان شایعه پراکنی شده است ! ولی اینبار کمی با شایعه متفاوت است! بله! عکس هایی از عنوان Uncharted 4: Eye of Atlantis در فیس*بوق پخش شده اند و شما در زیر می توانید آنها را ببینید. آنچه به نظر می رسد این است که این بازی برای PSVita ساخته خواهد شد! ( سونی قبلا گفته بود که برای این کنسول در سال ۲۰۱۳ برنامه هایی دارد و همچنین گفته بود که در گیمزکام منتظر خبر های داغی در مورد این کنسول باشید ) البته احتمال جعلی بودن این تصاویر نیز وجود دارد! باید صبر کنیم تا این اخبار و اطلاعات به طور رسمی تایید شوند. ( شاید هم هرگز نشوند! ) آیا این یک بازی جدیدی است؟ یا یک شوخی تابستانه ی یک آدم بیکار که وقت زیادی برای تلف کردن داشته است ؟! تصمیم با شماست !

UnchartedEyeOfAtlantis-1-670x502


برچسب‌ها: اخبار بازی

ارسال توسط مسعود تقی نجات
 
تاريخ : سه شنبه یکم مرداد 1392

Konami Digital Entertainment به تازگی اعلام کرد که در عنوان Pro Evolution Soccer 2014 از تکنولوژی Havok استفاده خواهد شد . این تکنولوژی امکان ساخت فیزیکی بهتر و طبیعی و همچنین انیمیشن های بیشتر و بهتر به همراه ساخت پارچه ای طبیعی برای لباس بازیکنان در فوتبال را می دهد . کارگردان بخش آسیایی این عنوان یعنی جناب Arnaud Saint-Martin در مورد قابلیت های سیستم Havok اظهار داشت که :

حرکات بازیکن ها و فیزیک در این بازی جزو نکات کلیدی هستند و برای جنب و جوش زیاد باید به قدرت Havok افتخار کنیم ، زیرا توانایی این کارها را خواهد داشت و شما شاهد عناصر باور نکردنی در PES 2014 خواهید بود. تیم سازنده Pro Evolution Soccer به سوی تکامل می روند و در این سالها سعی در وسعت مرزهای این بازی فوتبالی دارند. با استفاده از Havok حتی آنها بیشتر از این نیز پیش خواهند رفت و ما فکر می کنیم که طرفداران فوتبال به زودی به وسیله ی Havok خط مرز بین ورزش و شبیه سازی آنرا درک خواهند کرد و شاهد یک تجربه ی واقعی تر در این بازی به وسیله ی این تکنولوژی جدید خواهند بود.

PES 2014 برای پلتفرم های PS3 ، Xbox 360 ، PC و PSVITA در اواخر امسال منتشر خواهد شد


برچسب‌ها: اخبار بازی

ارسال توسط مسعود تقی نجات
 
تاريخ : سه شنبه یکم مرداد 1392

امروز استودیو مایکروسافت و CRYTEK جزییاتی از داستان و شخصیت بازی Ryse: Son of Rome را نشان دادند. این عنوان بازی انحصاری XBOX ONE است و قرار است در آینده برای این کنسول عرضه شود.

 

Marius Titus شخصیت اصلی بازی، یک سرباز جوان رومی است که قصد دارد انتقام قتل خانواده اش را از راهزنان اجنبی بگیرد. ماریوس در تلاش است تا برای انتقام خانواده اش به سواحل وحشی و آلوده از خاک سفر کند و در نهایت مستقیما به ارتش روم بپیوندد.

همچنین مایکروسافت اعلام کرد که یک رمان دیجیتالی جدید از این عنوان وجود دارد که از Ryse: Son of Rome” – “Ryse: Sword of Damocles الهام گرفته است که هم اکنون در Xbox.com/Ryse/comic در دسترس است

شرکت CRYTEK امروز در پنل Comic-Con جزییات بیشتری از ماریوس و شخصیت های جدید این بازی را به نمایش گذاشت که در ادامه به آن ها می پردازیم.

ماریوس قهرمان بازی، یک سرباز جوان قوی و وظیفه شناس است که به طور کامل به روم و آرمان های آن کشور اختصاص یافته است. او ابتدا مشتاق مبارزه با دشمنان روم و گسترش امپراتوری بود، اما او به زودی متوجه می شود که روم آسیب پذیر شده است. او در میدان جنگ به طور وحشیانه توسط بربرها تهدید می شد. او همیشه به روم وفادار بود، او برای خلاص شدن از شر دشمنان خود و رسیدن به امپراطوری روم یکی پس از دیگری دشمنان حقیقی خود را نابود می کرد.

Vitallion فردی عاقل و جذاب است که به روم چندین دهه خدمت کرده است، Vitallion در بسیاری از مبارزات جنگیده است و برای ماریوس به عنوان یک مربی است. همانطور که حوادث نقل کرده اند وی کار خود را با انجام وظیفه که محدودیت های خاص خود را دارد آغاز کرد، او همیشه در خویشتن داری درست عمل می کند.

نرو: نرو امپراطور روم است و در تلاش است تا تسلط خود را بر روی قدرتی که به دست آورده حفظ کند. او دو پسر به نام های Commodus و Basillius دارد که در موقعیت رسیدن به قدرت قرار دارند، آنها فرمان روایان خاک انگلیس هستند و استان ها و شهر های این کشور را اداره می کنند. نرو احساس می کند که تمام رقبا آن را تهدید می کنند، او در مجازات هر شخصی بی رحمانه عمل می کند.

Commodus و Basillius:به عنوان فرماندار خاک انگلیس، Commodus پسر ارشد نرو خود را به عنوان یک خدا می بیند و مردم انگلیس را افراد خود می داند. او سلطنت خود را با سرکوب های وحشیانه آغاز کرده است.

Basillius، جوانترین پسر نرو، او از شخصیتی نفسانی و بی رحم برخوردار است. او در کولوسئوم به تماشای کشتن گلادیاتور ها می پردازد و وقتی که گلادیاتور ها یکدیگر می کشند او بسیار خشنود می شود. در حالی که اربابان بیش از بردگان از دیدن این صحنه ها وحشت زده می شوند.

Boudica دختر شاه اسوالد فرمانروای بریتانیا است. Boudica زنی قوی و انعطاف پذیر است، او از روم متنفر است، همین دلیل کافی است تا تحت سلطه ی حکومت روم مردم خود را به طرز وحشیانه ای رنج دهد. هنگامی که پدر او او را با عذاب وحشتناکی مواجه کرد، او تظاهرات مردم خود را در برابر ستمگران افزایش داد. Boudica یک زن اصولی و با اراده است و برای نجات مردم خود تا آخر عمرش در این دنیا به مبارزه می پردازد.

اسوالد: پادشاه خیرخواه بریتانیا است که در مبحث قبل به این موضوع اشاره کردیم. او باعث می شود تا بر علیه حکومت دیکتاتوری روم شورشی صورت گیرد، اما هنگامی که رومیان شورشیان را به طرز وحشیانه ای سرکوب کردند، اسوالد تسلیم تسلط روم شد و مردم خود را به روم واگذار کرد. ساده لوحی اسوالد او را در برابر رومی ها آسیب پذیر کرد.

Glott، رهبر بربرهای شمالی است، او بیشتر شبیه به یک جانور است تا یک مرد. در مورد او اطلاعات بسیار کم جز این که او با هر دو قبیله { رومی ها و اسوالد } به طور مستقل به جنگ می پردازد، نیست .

روح خدایان: روح جاودانه، یکی که بیش از یک انسان است، او راهنمای ماریوس است که او را تماشا می کند. به نظر می رسد که در دنیای فانی به سر می برد، اما او تابشی اخروی است. در این بازی فردی شبیه به Spirit Gods وجود دارد که نام او Aquilo است، او به دنبال نابودی روم و متحدان و دشمنان خود است


برچسب‌ها: اخبار بازی

ارسال توسط مسعود تقی نجات
 
تاريخ : سه شنبه یکم مرداد 1392

 

عنوان Dota 2 ساخته ی شرکت Valve که به تازگی در استیم منتشر شده ، توانسته نمرات بسبار خوبی را از منتقدان دریافت کند ، لازم به ذکر است که این بازی قبلا در نسخه ی بتا به سر میبرد ولی به تازگی نسخه ی کامل و اصلی آن بر روی شبکه ی استیم منتشر شده است . نمرات را در ادامه مشاهده خواهید کرد :

 
Game Informer : 9/10

Eurogamer(IT) : 9/10

Eurogamer : 9/10

AusGamers : 9/10

Vandal Online : 9/10

Forbes : 9/10

PC Gamer : 85/100

Metro.Co.Uk : 8/10


برچسب‌ها: اخبار بازی

ارسال توسط مسعود تقی نجات

امروز در نمایشگاه کامیک کان که در شهر سن دیگو ایالات متحده آمریکا برگزار می شود اطلاعات جدیدی از بازی Batman Arkham Origins منتشر شد.

 

شعبه مونترال برادران وارنر با رونمایی از تریلری از بازی به مبارزه بین بتمن با شخصیت جدیدی در این سری بازی که قبلا در هیچ یک از بازی های سری آرخام حضور نداشت به نام Copperhead اشاره داشت. این شخصیت با توانایی بالا در حرکت سریع و روان و همچنین استفاده از چنگک های سمی اش به راحتی می تواند به دشمنش آسیب بزند.در تریلری هم که از بازی منتشر شد به علاقه بالای Black Mask برای کشتن بتمن و قابلیت های Copperhead و همچنین قطعی شدن تغییر صداگذار بتمن اشاره شد


برچسب‌ها: اخبار بازی

ارسال توسط مسعود تقی نجات

امروز در نمایشگاه PAX Australia شرکت HalfBrick Studios ، بازی جدید خود یعنی Colossatron : Massive World Threat را معرفی کرد. این بازی در سبک اکشن و برگرفته از کارتونها و انیمه های دهه ۸۰ میباشد!

در این بازی شما یک  مار روباتیک غول پیکر هستید که از فضا  آمده اید و به زمین حمله میکنید و همه چیز را نابود میکنید . و هیچکس جز ارتش General.Moustache نمیتواند جلوی شمارا بگیرد. ظاهرا این ادامه داستان بازی Fruit Ninja و Jetpack Joyride میباشد!

در این بازی با خرابی به بار آوردن امیتاز میگیرید و با جمع کردن Powernode های رنگی و میکس کردن آنها با همدیگر، به سلاحهای مختلف و مخرب بیشتر و بهتری دست می یابید!
نکته جالب اینجاست که این بازی شامل اخبار زنده داخل بازی ، با گویندگی Rick Dalton و Katie Hazard از شبکه Metro 6 Action News میباشد و شامل یکسری مراحل Co-Op میباشد


برچسب‌ها: اخبار بازی

ارسال توسط مسعود تقی نجات

پس از اعلام آمار اقتصادی شرکت Ubisoft در یک چهارم اول سال ۲۰۱۳،آقای Yves Guillemot رئیس شرکت Ubisoft اعلام کرد که تعداد پیش فروشهای کنسولهای نسل بعد ، از تعداد مشابه در نسل قبل بیشتر بوده است!

این رئیس فرانسوی گفت که این آمار تقریبا دو برابر آمار مشابه نسل پیش بوده است و هر دو کنسول تا ماه نوامبر میلادی(آذر) به بازار عرضه میشوند.
این گفته،در پایان گزارش اقتصادی و تجاری این شرکت در یک چهارم اولیه سال ۲۰۱۳ آمده است،در این گزارش به تاریخ عرضه احتمالی دو بازی The Division و The Crew (اولین بازی تا پایان ۲۰۱۴ و دومین بازی در سه ماه اول ۲۰۱۴) نیز اشاراتی شده است


برچسب‌ها: اخبار بازی

ارسال توسط مسعود تقی نجات

به تازگی شرکت سونی اعلام کرد که در Gamescom امسال چیز های شگفت انگیزی برای PS4 و PSVITA را شاهد خواهید بود . جناب Tony Clark در صفحه ی توییتر خود به این موضوع اشاره کرد و گفت که قرار است چیز های بسیار جالبی برای PS4 و VITA در گیمزکام رو نمایی شود .

نوشته ی توییتر ایشان بدین شرح است : گیمزکام در راه است و به زودی فرا خواهد رسید ، بنابراین  ما چیز های بسیار جالبی را به سراسر دنیا نشان خواهیم داد . منتظر خبر هایی از PS4 و PSVITA در گیمزکام باشید . نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۳ در ۲۱ آگوست ( ۲۸ مرداد ) شروع به کار خواهد کرد ، و این میتواند شروعی بزرگ برای PS4 نیز باشد ، فقط باید صبر کرد و دید که سونی چه چیزی در چنته دارد .


برچسب‌ها: اخبار کنسول ها

ارسال توسط مسعود تقی نجات

گیم پلی مراحل اصلی عنوان Assassin’s Creed IV: Black Flag حدود ۱۵-۲۵ ساعت طول خواهد کشید . ( مراحل فرعی شامل این عدد نمی باشد )  !

این خبر از زبان مدیر Ubisoft یعنی آقای Hean Guesdon منتشر شد . ایشان در مصاحبه ای که با GamingBolt داشتند اشاره کردند : کمی سخت است که مدت زمانی را برای یک بازی open-world تعیین کنیم ، در این بازی باید برای به دست آوردن قدرت بیشتر و همچنین برای دسترسی به مراحل بعدی ، اول باید مراحل قبلی را کامل کنید که کامل کردن این ماموریت ها حدود ۱۵ الی ۲۵ ساعت طول خواهد کشید . اما کلیت بازی بسیار طولانی تر خواهد بود و باید بسیاری از ماموریت های فرعی دیگر را هم تجربه کنید .

عنوان Assassin’s Creed IV: Black Flag در تاریخ ۲۹ اکتبر ( ۷ آبان ماه ) برای Xbox360 ، PS3 و Wii U منتشر خواهد شد . لازم به ذکر است که تاریخ انتشار نسخه های XOne و PS4 این بازی همچنان نامعلوم است .بازدید 


برچسب‌ها: اخبار بازی

ارسال توسط مسعود تقی نجات
 
تاريخ : سه شنبه یکم مرداد 1392

در آخرین شماره از مجله ی Games TM نکته ی بسیار جالبی وجود دارد ! نگاهی به کاور این مجله بیاندازید ، چه میبینید ؟ بله ! PS4 راند اول را برد !  همچنین در این شماره از مجله ی Games TM  ، مطالبی در مورد نبرد بین دو کنسول مایکروسافت و سونی یعنی PS4 و Xbox One نیز منتشر شده است . همچنین یک شعار نیز در این شماره از مجله دیده شد با این عنوان : چگونه کنسول سونی توانسته مایکروسافت را در این وضعیت وخیم قرار دهد ؟!

همچنین میتوانید کاور این مجله را در ادامه به صورت کامل مشاهده نمایید . نظر شما چیست ؟! آیا واقعا سونی با PS4 برنده ی راند اول شد ؟ و آیا اصلا مهم راند اول است ؟

gamestm-issue-137-cover


برچسب‌ها: اخبار کنسول ها

ارسال توسط مسعود تقی نجات
 
تاريخ : سه شنبه یکم مرداد 1392

بازی The Last of Us که انحصاری ps3 و ساخته دست ناتی داگ است، توانست نمرات بالایی را کسب کند و به دل بساری از گیمر ها بنشیند. گفتنی است این بازی تنها یک هفته با رکورد دو بازی فیفا و Black Ops2  در بریتانیا فاصله دارد که به نظر می رسد به احتمال زیاد به آن  دست خواهد یافت . تاکنون از لحاظ عملکرد و کیفیت بصری این بازی بهترین بازی انحصاری ، و البته بهترین بازی کنسول ps3 بوده است. کاری که کمتر استودیویی می تواند در آخر هر نسل انجام دهد و از این بابت باید به ناتی داگ تبریک گفت!

اما رکورد اصلی اینجاست که این بازی ۴۲ نمره کامل را کسب کرده است. پیش تر بازی Uncharted 2 توانسته بود ۳۹ نمره کامل را کسب کند. علاوه بر این بازی محبوب و مشهور راک استار یعنی GTA IV توانسته بود ۴۸ نمره کامل را کسب کند و در رتبه ی نخست بایستد . پس با این اوصاف بازی آخرین ما از لحاظ نمرات متا(MetaCritic) رتبه دوم را در اختیار دارد.

طبق آمار بازی آخرین ِ ما ، تا کنون با احتساب فروش دیجیتالی ۳٫۵ میلیون نسخه فروخته است .


برچسب‌ها: اخبار بازی

ارسال توسط مسعود تقی نجات

در استرالیا،شرکت EA و EB Games میزبان یک نمایش زنده از دموی بتلفیلد ۴ برای رسانه ها و  ۱۰۰ها تن از طرفداران بودند! بعد از پخش تریلر ۱۷ دقیقه ای که قبلا دیدیم،تریلر Angry Sea که در  E3  دیدیم نیز،پخش شد.پس از پخش این ویدئوها،یک پرسش و پاسخ با حضور مدیر بازاریابی و نشر جهانی EA یعنی آقای David Silverman برگزار شد که چکیده ی آن را ارائه خواهیم داد:

 

اطلاعات جدید قسمت سینگل پلیر:

-ایشان اعتراف کردند که برروی داستان BF3 باید بیشتر کار میشد!

- قسمت Campaign بیشتر تمرکز بر روی احساسات بازیکنان و کاراکترهای بازی دارد.تولیدکنندگان بازی چون به توانایی های خود در ساخت مولتی پلیر بازی اعتماد داشتند،تصمیم گرفتند که بر روی قسمت سینگل  بیشتر از همیشه کار کنند.

- NPC ها خوی انسانی بیشتری خواهند داشت! حتی تا کوچکترین اعمالشان ، مثل نگاه کردن به راه رفتن شما.

- کات سین های بازی در محیط های باز همانند فیلم ها ساخته شده اند!

 

 

اطلاعاتی از سیستم نرم افزاری و سخت افزاری بازی:

- هنوز برنامه ای برای پشتیبانی این بازی از دستگاه Oculus Rift ریخته نشده است،ولی در آینده ممکن است اینکارصورت گیرد.

- سیستم موردنیاز بازی تقریبا مشابه سیستم موردنیاز بتلفیلد ۳ میباشد و هنوز هیچگونه سیستم مورد نیازی بصورت رسمی اعلام نشده است!

 

اطلاعاتی از قسمت هیجان انگیز مولتی پلیر :

- BattleLog بر روی PCخواهد ماند و همچنین بر روی کنسولها خواهد رفت.

- حالت فرماندهی(Commander Mode) بصورت همزمان در بازی و یا با تبلت ها انجام میگیرد.هرچند اگر در هنگام بازی(بغیر از تبلت) به این حالت بروید،از مزایای ویژه ای همانند پخش زنده بازی برای دیگران و … برخوردار خواهید شد.

- نقشه ها را به طور کلی نمیتوان هموار کرد(از لحاظ تخریب و نابودکردن ساختمان ها) و سیستم تخریب بازی دراماتیک تر از بازی بتلفیلد ۳ و مشابه بازی Bad Company 2 خواهد بود.

- تیم سازنده ممکن است ویژگی خراب کردن دستگاه های MCOM (که در مد Rush باید آنها را منفجر کنید یا از آنها دفاع کنید) بوسیله تخریب کل ساختمان همانند Bad Company2  را برگرداند.

- شما میتوانید برق ساختمان ها را قطع کنید و از تاریکی ، یا آسانسورهایی که کار نمیکنند به سود خود استفاده کنید!

- نقشه Seize Of Shanghai که در تریلر مولتی پلیر بازی نشان داده شد،اندازه ای متوسط دارد و از مد های جدید دیگر نیز رونمایی خواهد شد و تریلرهایی خواهیم دید!

- آقای Silverman گفت که شما از دیدن تعداد نقشه های درون بازی ناامید نمیشوید!

- وی همچنین گفت که نقشه Operation Metro پرطرفدار ترین نقشه میان بازیکنان بتلفیلد ۳ بوده است و بطور غیرمستقیم تائید کرد که این نقشه در پک محتوای اضافی دوم بازی یعنی Second Assault می آید.

 


برچسب‌ها: اخبار بازی

ارسال توسط مسعود تقی نجات

سونی به تازگی خبر از بسته شدن سرورهای بعضی از بازی هایش در اوایل سال ۲۰۱۴ داده است. سه بازی MAG ,SOCOM Confrontation ,SOCOM 4 محتوای مالتی پلیر خود را در چند ماه آینده از دست می دهند. این خبر توسط اکانت توییتر playstation تایید شد. این اقدام دو بازی SOCOM Confrontation و MAG را بی ارزش می کند چون این دو بازی فقط دارای حالت آنلاین یا مالتی پلیر هستند. اما SOCOM 4 بخش single player دارد و می تواند هنوز ارزش داشته باشد. متن پیغام توییتر:

Advisory: Online multiplayer services for MAG, SOCOM Confrontation, and SOCOM 4 will be ending on 01/28/14
— PlayStation (@PlayStation) July 16, 2013

همانگونه که می بینید سرورها در روز بیست و هشتم ماه ژانویه سال ۲۰۱۴ بسته می شوند. تا آن موقع هر کسی این بازی ها را دارد سریع دست به کار شود که تا چند ماه دیگر بازی هایش بی ارزش می شوند.

twee ps3


برچسب‌ها: اخبار بازی

ارسال توسط مسعود تقی نجات
 
تاريخ : سه شنبه یکم مرداد 1392

Manorito Hosoda مدیر اجرایی بخش بازاریابی Konami، گفته است که PES 2014 برای PS4 و Xbox One منتشر نمی شود به دلیل اینکه کاربران کمتری به سراغ این دو کنسول هنگام عرضه می روند. Hosoda در یک مصاحبه به سایت CVG گفته است:

“ما مطمئن نیستیم که چقدر طول می کشد تا افراد جذب کنسول های نسل بعد شوند و آن را تهیه می کنند.طرفداران بازی در این نسل کنسول ها هستند و ما می خواهیم قبل از رفتن به نسل بعد یک بازی خوب با انجین جدید بسازیم.”

شرکت احساس می کند که تمرکزش را برای همین نسل بگذارد زیرا نسل فعلی حدود ۱۰۰ میلیون کاربر دارد و ما سراغ جایی می رویم که اکثر پلیر ها همان جا هستند. Jon Murphy از کونامی نیز اضافه کرد:

“ما اگر این کار انجام بدیم یا ندیم باز هم ما را مقصر می دانند. ما در موقعیتی متفاوت (نسبت به FIFA) هستیم. زیرا ما در گذشته هنگامی که آماده نبودیم یک ورژن برای نسل بعد ساختیم و همین کار باعث شد که بسیار سرکوفت خوردیم. ما در وضعیت متفاوتی نسبت به شرکت دیگر داریم.”

“ما نمی توانیم سراغ نسل بعدی برویم در حالی که بازی آنقدر که باید برای نسل بعدی کنسول ها، عالی نیست. فکر می کنم وقتی ما اینکار را انجام می دهیم که دیگر مورد انتقاد های منفی مردم قرار نگیریم. ما وقتی سراغ ساخت چیزی می رویم که کیفیتش ما را به جایی که باید باشیم برگرداند.”


برچسب‌ها: اخبار بازی

ارسال توسط مسعود تقی نجات
 
تاريخ : سه شنبه یکم مرداد 1392
هر روز که از دنیا می گذرد دنیا پیشرفته تر می شود و علم پیشرفت می کند و برای ما گیمر ها هم بازی های مختلفی منتشر می شود. در سال ۲۰۱۱ بازی جدیدی از سری کتیبه بزرگان ( Elder Scroll ) با نام اسکایریم منتشر شد که به دنیای وسیع و گیم پلی تمام نشدنی در سبک RPG معروف شد. حالا جوانی ۱۹ ساله به نام Alexander J. Velicky با طراحی مد جدیدی برای این بازی مکان های بیشتری را به بازی افزوده و آنرا منتشر کرده است. نام این مد Falskaar بوده که یک سال برایش زحمت کشیده شده تا ساخته شود. در این مد گیمر می تواند به مکان های جدیدی که به بازی اضافه شده برود و به جستجو و گشت و گذار بپردازد. این جوان با کمک ۳۰ بازیگر نیمه حرفه ای و حرفه ای در این مد صداگذاری هم کرده است. این مد به بازی شما ۲۰ ساعت گیم پلی جدید اضافه می کند و هر چه در دیگر جا های بازی می بینیم در این قسمت از سرزمین اسکایریم نیز وجود دارد. این جوان ۱۹ ساله به استخدام بتسدا ، سازنده بازی در آمده و این مد اولین تجربه کاری او در این شرکت می باش
برچسب‌ها: اخبار بازی

ارسال توسط مسعود تقی نجات

جالب اینه که تا میگن کد های QR ما نا خودآگاه فکرمون میره سمت گوشی های هوشمندمون برای رمز گشایی این کد های عجیب ژاپنی(!)

با این حال علاوه بر گوشی های هوشمندمان فکر کنم مایکروسافت هم به یه فکر هایی افتاده !!

رئیس مارکتینگ محصولات مایکروسافت یعنی آقای “Marc Whitten” طبق آخرین پست ارسالی ایشون در توئیتر … ایشون تائید کردند که کینکت جدیدی که همراه با XBOX ONE عرضه خواهد شد توانایی خواندن کد های QR را نیز برای راحتی و سهولت کار گیمـر ها خواهد داشت.

هنوز هیچ چیزی کاملا مشخص نیست و تا الان هیچ کس نحوه چگونگی خواندن کد های QR توسط کینکت جدید را ندیده ولی با اینحال طرفداران که حسابی از شنیدن این خبر خشنود شدند !

__________________________________________

در پائین آخرین پست توئیتی “Marc Whitten” + عکس ضمیمه شده به پست وی را مشاهده میکنید :

GameemaG - Marc Whitten Twitter's Post


GameemaG - Marc Whitten Twitter's Post |Pic

برچسب‌ها: اخبار کنسول ها

ارسال توسط مسعود تقی نجات
 
تاريخ : پنجشنبه سیزدهم تیر 1392

Capcom  به سایت VG247 اعلام کرده است که در گیمزکام امسال در شهر Cologne حضور نخواهد داشت.

این شرکت در حال حاضر عنوان های کمی در حال ساخت دارد  و در بین این عنوان ها،بازی Deep Down برای نسل بعد است.این بازی ابتدا در کنفرانس Sony معرفی شد.

البته این ممکن است کپکام طبق روال همیشگی خود را برای شرکت درTokyo Game Show که  از ۲۸ شهریو تا ۳۱ شهریو شروع می شود،آماده می کند.

gamescom در شهر کلن کشور آلمان از ۳۰ مرداد تا ۳ شهریور برگزار خواهد شد.


برچسب‌ها: اخبار بازی

ارسال توسط مسعود تقی نجات
بازی های بزرگ سیاره کوچک یکی از بازی های انحصاری کنسول های SONY می باشد که در این بازی ها می توانید که مراحل مورد علاقه تان را بسازید و اگر دوست داشتید با تمام کسانی که این بازی را دارند به اشتراک بگذارید. تا به حال ۴ بازی از این مجموعه منتشر شده که هر کدامشان موفقیت های بالایی را کسب کردند . بلاگ رسمی پلی استیشن اعلام کرد که در مجموعه بازی های بزرگ سیاره کوچک (  LittleBigPlanet وLittleBigPlanet 2 و LittleBigPlanet PSP وLittleBigPlanet Vita ) تا به حال ۸ میلیون مرحله ساخته شده و به اشتراک گذاشته شده است.


برچسب‌ها: اخبار بازی

ارسال توسط مسعود تقی نجات
 
تاريخ : پنجشنبه سیزدهم تیر 1392

“۴۰۰ روز” اولین dlc بازی The Walking Dead، این هفته منتشر خواهد شد.

وبسایت IGN تاریخ انتشار این بازی را برای تمام پلتفرم ها  اعلام کرده است.۴۰۰ Days ابتدا برای PS3 و در آخر برای Ios منتتشر خواهد شد.

 ۱۱ تیر سه شنبه _ Play Station Network(آمریکا)

 ۱۲ تیر چهارشنبه-PC/Mac

14 تیر جمعه-Xbox Live

19 تیر چهارشنبه-Play Station (اروپا)

۲۰ تیر پنجشنبه-IOS

نسخه The Walking Dead برای Vita نیز هم اکنون در حال ساخت است.

برای اجرای این DLC ،حداقل نیاز به قسمت اول از  The Walking Dead است.


برچسب‌ها: اخبار بازی

ارسال توسط مسعود تقی نجات
 
تاريخ : پنجشنبه سیزدهم تیر 1392

ولین خبر در مورد این بازی این است که چندی پیش وقتی  این بازی به روی KickStarter و درخواست مبلغ ۹۵۰,۰۰۰ دلار برای ساخت نمود عده ای از جمله StrategyInformer مخالفت کردند که این مبلغ برای چنین بازی زیاد میباشد.

حال Spicy Horse شرکت سازنده این عنوان در جواب این افراد عنوان کرده که ما به فکر منابع دیگر در آمد برای این بازی هستیم ( گفته میشود که شرکت EA تمایل برای همکاری دارد) زیرا این مبلغی که اعلام کرده ایم تنها بخشی از هزینه این بازی است و ما با آن تنها میتوانیم چند فصل از بازی را بسازیم و برای تکمیل آن نیاز به سرمایه بیشتری داریم.

همین طور مک گی ادامه میدهد که ما در حال تصمیم گیری برای انتخاب یک سرمایه گذار هستیم . شرکت ما همیشه یک شرکت مستقل بوده بنابر این ما مطمین هستیم که مثل همیشه میتوانیم بودجه لازم را تهیه نماییم تا یک محصول عالی و گسترش یافته را عرضه نماییم

OZombie_7برچسب‌ها: اخبار بازی

ارسال توسط مسعود تقی نجات

چند روز پیش در سایت خبری منتشر شد مبنی بر اینکه یوبی سافت قرار است این هفته نسخه جدیدی از بازی «شاهزاده ایرانی » را معرفی کند . امروز خبر تکمیلی از این بازی منتشر شد.

“ Prince of Persia: The Shadow and the Flame ” نام بازی ای است که قرار است برای Android, iPad, iPhone و iPod Touch با قیمت £۱٫۹۹ در پایان این ماه میلادی منتشر شود .

prince-of-persia-the-shadow-and-the-flameداستان “ The Shadow and the Flame ” مربوط به وقایع بعد از “ Prince of Persia Classic ” است که آن سیستم مبارزه بهتر , دشمنان مخلتف و جالش های تاکتیکی وجود دارد . همچنین در این بازی میتوانید به شبکه های اجتماعی وصل شوید و دیگران را از اچیومنت های باز شده با خبر کنید یا مراحل رد شده را به دیگر دوستان خود اطلاع دهید .

این بازی در تاریخ ۳ مرداد ۱۳۹۲ منتشر خواهد شد .

 

تریلر این بازی :

 

 عنوان ویدئو           کیفیت      حجم      لینک دانلود 
Prince of Persia: The Shadow and the Flame  HD 720p7.40 MB Download 

 برچسب‌ها: اخبار بازی

ارسال توسط مسعود تقی نجات
 
تاريخ : پنجشنبه سیزدهم تیر 1392

وب سایت  گیم اسپات ویدیویی را در مورد ۳۶ چیزی که در دوران PS3 اتفاق افتاده است و فراموش نمیشوند ویدیویی منتشر کرده است که دیدن آن برای تمام کسانی که این نسل را با PS3 به آخر رسانده اند توصیه میشود .

ps3_logo_with_smoke_681

در این کلیپ گیم اسپات به ۳۶ جالبترین و شادترین و غمناکترین و … های PS3 پرداخته است .

 عنوان ویدئو           کیفیت      حجم      لینک دانلود 
۳۶ چیز فراموش نشدنی از PS3 HD 720p90MB Download 
۳۶ چیز فراموش نشدنی از PS3 SD 320p ۲۲MB Download 

 
برچسب‌ها: اخبار کنسول ها

ارسال توسط مسعود تقی نجات
 
تاريخ : پنجشنبه سیزدهم تیر 1392

لیست اچیومنت های عنوان The Walking Dead: 400 Days  منتشر شدند که در ادامه می توانید آنها را مشاهده بفرمایید . لازم به ذکر است که این اچیومنت ها حاوی اسپویل هستند و برای کسانی که خیلی منتظر این  DLC هستند توصیه نمیشود خواندن آنها . تاریخ انتشار این عنوان برای هر کنسول متفاوت می باشد ولی نزدیک ترین آنها برای کنسول ps3 می باشد که ۱۱ تیر ماه منتشر می شود . بقیه ی تاریخ انتشار ها و لانچ تریلر این بازی  را  در اینجا می توانید بخوانید و ببینید .

The-Walking-Dead-400-Days

لیست اچیومنت های این عنوان :

 • Chain Gang: Completed Vince’s Chapter (10G)
 • Abandoner: Completed Wyatt’s Chapter (10G)
 • Friends Like These: Completed Russell’s Chapter (10G)
 • Who Goes There?: Completed Bonnie’s Chapter (10G)
 • Paradise Lost: Completed Shel’s Chapter (10G)
 • Loose Ends: Completed the Epilogue (25G)
 • Two out of Three: Won a game of Rock/Paper/Scissors (15G)
 • Reunited: Found an old friend. (10G)

برچسب‌ها: اخبار بازی

ارسال توسط مسعود تقی نجات
 
تاريخ : پنجشنبه سیزدهم تیر 1392

ستودیوی DICE دو تصویر جدید از Battlefield 4 را منتشر کرد. این تصاویر در صفحه رسمی Facebook این بازی منتشر شده اند.


برچسب‌ها: اخبار بازی

ارسال توسط مسعود تقی نجات
 
تاريخ : پنجشنبه سیزدهم تیر 1392

بازیکنان در این عنوان به گذشته Echo Squad می پردازند که شامل یک Co-op چهار نفره می شود و در بخش Campaign بیش از 6 ساعت به طول می انجامد. همچنین Scourge: Outbreak شامل مد PvP با پشتیبانی 8 بازیکن می شود و با 800 پوینت قابل تهیه است.


برچسب‌ها: اخبار بازی

ارسال توسط مسعود تقی نجات